GINAF Rally Service
Home
15.01.10 18:14

Equipe Van Vliet blijft moeiteloos overeind

SANTA ROSA – Marcel van Vliet heeft in de dertiende etappe zonder enig probleem de derde plaats weten vast te houden. Marcel, Herman en Gerard werden vandaag….vijfde!

In de etappe van San Rafael naar Santo Rosa heeft Marcel niet veel te duchten gehad van de enig overgebleven concurrent voor de podiumplaats. Martin Macik stuurde de LIAZ weliswaar zes seconden sneller over de proef, maar dat heeft geen consequenties.

Met nog één etappe voor de boeg lijkt niets een geweldig GINAF-feest meer in de weg te staan.

De voorlaatste etappe werd overigens weer volledig gedomineerd door de Russen. De Kamaz-stoelendans ging ook vandaag onverminderd voort. Na de winst van Chagin was het vandaag weer de beurt aan Kabirov. En zo geschiedde ook. 

De derde plaats ging naar Mardeev. Dat heeft waarschijnlijk wel consequenties voor de vijfde plaats van Wuf van Ginkel. In de beginfase van de dertiende etappe hebben Wuf, Willem en Richard aanzienlijk tijd verspeeld. Op dit moment zijn ze nog niet over de streep.

Marcel, Herman en Gerard zijn op weg naar het bivak in Santa Rosa. Deze reis is 281 kilometer.

 

 

CheckStat